Certyfikaty rzetelności

Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelności wystawiany przez Rzetelną Firmę potwierdzający rzetelność i terminowość AUXILIA S.A. Certyfikat jest na bieżąco aktualizowany. Kliknij w baner po lewej strony. Otrzymasz do wglądu Certyfikat Rzetelności wystawiony w czasie rzeczywistym – z bieżącą datą i godziną.


Firma Wiarygodna Finansowo

Logo Firma Wiarygodna Finansowo

AUXILIA S.A. należy do programu Firma Wiarygodna Finansowo. Firma przeszła pozytywnie weryfikację ze strony Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., które potwierdza wiarygodność spółki AUXILIA i przyznaje jej Certyfikat Wiarygodności Premium. Po kliknięciu na logo po lewej stronie możesz obejrzeć Certyfikat Wiarygodności przyznany naszej firmie.


Laur Wiarygodności

Logo Laury Wiarygodności przyznanego AUXILIA

Certyfikat Lauru Wiarygodności otrzymują marki, które prowadzą biznes zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami etyki, dbają o dobre imię firmy i jakość usług, cieszą się pozytywną opinią w środowisku społecznym i biznesowym, a w swojej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności. AUXILIA S.A. otrzymała certyfikat potwierdzający otrzymanie Lauru Wiarygodności. Po kliknięciu logo po lewej stronie otworzy się przyznany certyfikat wiarygodności.


Top Firma

AUXILIA S.A. przeszła pozytywnie proces weryfikacji i otrzymała certyfikat TOP FIRMA dla przedsiębiorstw polecanych przez klientów. Przyznany certyfikat potwierdza nienaganną reputację marki AUXILIA jako firmy wiarygodnej, rzetelnej oraz sumiennej, potwierdzając solidne oraz uczciwe podejście do swoich klientów i kontrahentów. Jeśli klikniesz w logo po lewej stronie, to otworzy się certyfikat przyznany naszej firmie.


Laur Zaufania

Laur Zaufania dla Auxilia S.A.

AUXILIA S.A. uczestniczy w ogólnopolskim programie dla firm, spełniając wszystkie wymagane przez program kryteria, w związku z czym jako zaufany partner w biznesie posiada Laur Zaufania. Kliknij w logo po lewej stronie a zobaczysz przyznany naszej marce Certyfikat Zaufania.


Polski Kapitał

Firma AUXILIA S.A. bierze udział w programie przeznaczonym dla polskich przedsiębiorców pod nazwą “Polski Kapitał”, spełniając wszystkie wymagane regulaminem programu kryteria. Wybierając markę AUXILIA S.A. wspierasz firmę z polskim kapitałem, która świadczy swoje usługi na terenie Polski i wszystkie swoje podatki rozlicza w granicach naszego kraju. Klienci, którzy decydują się skorzystać z usług naszej marki tworzą miejsca pracy w polskim państwie. Kliknij w logo po lewej stronie, a otworzysz przyznany naszej marce Certyfikat.


Opinie Klientów AUXILIA PRAWO OŚWIATOWE

Opinie Klientów marki AUXILIA PRAWO OŚWIATOWE

W I kwartale 2023r. zadaliśmy naszym Klientom pytanie o to, czy poleciliby usługi prawnicze naszej firmy. 93,33% zapytanych osób odpowiedziało, że „Tak”, co stanowi bardzo pozytywną ocenę podejmowanych przez naszą firmę działań. Natomiast widać wyraźnie, że pozostaje jeszcze obszar do poprawy oferowanych usług. W najbliższych miesiącach naszej pracy dołożymy wszelkich starań, żeby zwiększać wysoką jakość obsługi oraz realizowanych projektów. Powyższe pytanie zadano w ramach przeprowadzonych badań wśród 75 aktualnych Klientów firmy na temat współpracy z marką AUXILIA PRAWO OŚWIATOWE.