Kompleksowa opieka

Stała ochrona prawna

Dzięki rozwiązaniom abonamentowym osoby prowadzące niepubliczne placówki oświatowe uzyskują stały dostęp do specjalistycznej opieki prawnej między innymi z obszaru prawa oświatowego, administracyjnego, cywilnego i mogą liczyć na natychmiastową pomoc we wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem placówki.

Kompleksowa obsługa, oszczędność czasu i pieniędzy

Departament Prawa Oświatowego w kancelarii LEXBRIDGE tworzy zespół specjalistów posiadających wiedzę i doświadczenie z obszarów prawa, które są niezbędne przy zapobieganiu i rozwiązywaniu kluczowych problemów i wyzwań, jakie stoją przed organami prowadzącymi placówki oświatowe i opiekuńczo-wychowawcze. Dlatego możesz liczyć na kompleksową obsługę także z takich dziedzin jak: prawo pracy, gospodarcze, budowlane, RODO, ochrona dóbr osobistych, doradztwo podatkowe, finanse publiczne, refinansowanie kosztów, zabezpieczenie biznesu czy planowanie przestrzenne. Mając to wszystko w jednym miejscu nie tracisz czasu i środków na poszukiwanie specjalistów od konkretnego problemu.

Praktyka w dochodzeniu zaniżonych dotacji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie dochodzenia zaniżonych dotacji oświatowych. Przykładem naszego sukcesu jest uzyskanie kwoty 6,5 mln zł w sporze z gminą.

Przewidywalne koszty

Decydując się na nasz abonament uzyskujesz dostęp do specjalistycznej wiedzy i umiejętności prawniczych w zamian za skalkulowany, przewidywalny oraz łatwy do skontrolowania wydatek. Wybierając określony abonament, wiesz ile będzie kosztować Cię obsługa prawa w ciągu roku. Przy zleceniu czynności otrzymujesz informacje ile czasu zajmie jej wykonanie, a na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz szczegółowe rozliczenie wykonanej pracy. Korzystając z dotacji możesz również liczyć na indywidualnie negocjowane, preferencyjne stawki przy prowadzeniu spraw przekraczających zakres obsługi abonamentowej. Nie bez znaczenia jest również fakt, że koszt obsługi prawnej placówki oświatowej można co do zasady rozliczyć z otrzymanej dotacji.