Pakiet lojalnościowy dla nauczyciela

Zatrzymaj nauczyciela u siebie

Polski system oświaty od kilku lat boryka się z problemem braku wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. Co roku kilka tysięcy osób rezygnuje z zawodu nauczyciela. Sytuację pogłębia kryzys migracyjny związany z konfliktem zbrojnym na Ukrainie i konieczność objęcia setek tysięcy dzieci ukraińskich nauczaniem w Polsce. Specustawa nie wprowadziła zasadniczych ułatwień związanych z zatrudnianiem nauczycieli z Ukrainy, którzy i tak muszą spełnić polskie wymogi dotyczące kwalifikacji zawodowych i przeprowadzić procedurę nostryfikacji dyplomów, aby móc legalnie wykonywać zawód nauczyciela w Polsce.

Żadna osoba prowadząca szkołę czy przedszkole nie może sobie pozwolić na stratę wykwalifikowanego pracownika pedagogicznego. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa pakiet dokumentów, które pozwolą w sposób efektywny zarządzać kadrą pedagogiczną w Państwa jednostkach oświatowych, tj. skutecznie zatrudniać i przeciwdziałać odchodzeniu z pracy. Wszystko oczywiście z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa.

Pakiet lojalnościowy dla nauczyciela – podstawowe informacje o usłudze

  • Dla właścicieli i dyrektorów szkół oraz przedszkoli – zarówno publicznych, jak i niepublicznych.
  • Pakiet dokumentów formalizujących zatrudnienie w placówce oraz zapewniających lojalność nauczyciela.
  • Pakiet dokumentów dotyczących zatrudnienia nauczyciela przygotowali prawnicy należącej do Grupy Kapitałowej AUXILIA S.A. kancelarii prawnej LEXBRIDGE. Wykwalifikowani radcowie prawni Departamentu Prawa Oświatowego pomagają w prowadzeniu i formalnym zarządzaniu placówkami oświatowymi.

Pakiet zawiera

Umowa przedwstępna do umowy o pracę.

Umowa o pracę.

Umowa lojalnościowa (szkoleniowa).

Umowa o zakazie konkurencji.

Korzyści ze współpracy

Kancelaria prawna LEXBRIDGE.

Specjalizacja w zakresie prawa oświatowego i finansowaniu projektów oświatowych.

Zespół efektywnych prawników z wieloletnim doświadczeniem.

Ochrona prawna.

Zatrzymaj nauczyciela w swojej placówce! Napisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.