Usługa prawna dla niepublicznych jednostek oświatowych

Prowadzisz niepubliczną jednostkę?

Z pewnością codziennie odczuwasz ciężar odpowiedzialności za swoją placówkę, za pracowników, a przede wszystkich wychowanków. Kierowanie taką jednostką stanowi spore wyzwanie, potrzebna jest wiedza i doświadczenie w zarządzaniu pojawiającymi się problemami formalnymi, które powinno się rozstrzygnąć i zakończyć, a także ustalić, jakie działania Twoja placówka i związane z nią osoby mogą podjąć lub nie.

Dlatego mamy dla Ciebie propozycję! Rozwiązanie, które ułatwi i pomoże zarządzać niepubliczną placówką oświatową. Proponujemy usługę prawną, dzięki które kwestie formalne, które napotykasz podczas prowadzenia swojej jednostki zostaną rozwiązane przez profesjonalną kancelarię prawną. Zapytaj o szczegóły:

Podstawowe informacje o usłudze

  • Usługa skierowana jest do osób prowadzących jednostki systemu oświaty, w szczególności placówki niepubliczne.
  • Usługa prawna, która pozwala rozwiązać konkretny, określony problem dotyczący prowadzonej placówki.
  • Dzięki wykupieniu pojedynczej porady prawnej możesz rozwiązać kwestię formalną i/lub prawną, z którą w danym momencie masz do czynienia.

 

  • Porady prawnej udzielają prawnicy należącej do Grupy Kapitałowej AUXILIA S.A. kancelarii prawnej LEXBRIDGE. Wyspecjalizowani prawnicy Departamentu Prawa Oświatowego pomagają rozwiązać bieżący problem, przed którym stoi dana placówka.

Na czym polega proponowana usługa prawna?

Wykupując pojedynczą poradę prawną, uzyskujesz pomoc w zakresie rozwiązania konkretnego problemu, na temat którego swoją opinię wydadzą prawnicy, bądź uzyskania dokumentu (pisma lub umowy ), który zostanie przygotowany i dopasowany do indywidualnej sytuacji w której się znajdujesz. W odróżnieniu od innej naszej usługi – Abonamentu Prawnego, który polega na otoczeniu placówki stałą opieką prawną w szerokim zakresie, pojedyncza porada prawna dotyczy konkretnej kwestii, po rozwiązaniu której nasza pomoc się kończy.

Poszczególne usługi

Umowa z rodzicami.

Umowa z kontrahentem (m.in. wyżywienie dzieci, najem, obsługa księgowa, strona internetowa, hosting, utrzymanie przestrzeni przedszkolnej).

Statut przedszkola.

Wewnętrzny regulamin placówki.

Przegląd dotacji.

Kwalifikacje pedagogiczne.

Umowa z pracownikiem.

Umowy ze specjalistami (np. terapeuci, logopedzi, psychologowie).

Usługa w zakresie ochrony danych osobowych RODO (w tym polityka prywatności i pozostałe).

Akta pracownicze.

Kontrola kosztów jednostki (katalog kwalifikowanych kosztów).

Warunki lokalowe (zasady BHP, przepisy przeciwpożarowe, zagospodarowanie przestrzenne).

Twoje korzyści ze współpracy

Profesjonalna kancelaria prawna LEXBRIDGE.

Specjalizacja w zakresie prawa oświatowego i finansowaniu projektów oświatowych.

Zespół efektywnych prawników z wieloletnim doświadczeniem.

Udokumentowane wygrane procesy w sądach z jednostkami samorządu terytorialnego.

Zapewnij swojej placówce skuteczną pomoc prawną! Napisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.