Stała opieka prawna dla niepublicznych placówek oświatowych

Prowadzisz niepubliczną placówkę?

Jeśli tak, to na pewno wiesz, jak wiele czasu musisz poświęcać na zarządzanie swoją działalnością. Doskonale zdajesz sobie sprawę, jaka to odpowiedzialność i jak dużo kwestii formalnych czeka do rozpatrzenia. Mamy dla Ciebie propozycję!

Chcemy, żebyś zajął się prowadzeniem swojego biznesu i opieką nad wychowankami. Sprawy i wyzwania formalno-prawne pozostaw nam. Dzięki wykupieniu abonamentu prawnego zostaniesz otoczony stałą opieką prawną. Poza tym masz możliwość finansowania kosztów procesów zachodzących w Twojej jednostce oraz ryzyk, jakie wiążą się z jej prowadzeniem. Brzmi interesująco? Zapraszamy do kontaktu!

Podstawowe informacje o usłudze

  • Dla organów prowadzących jednostki systemu oświaty, a szczególnie niepubliczne placówki.
  • Wykupienie określonej liczby godzin obsługi prawnej pozwala otoczyć placówkę stałą opieką prawną. Otrzymujesz gwarancję prowadzenia jednostki zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Dzięki takiemu rozwiązaniu na bieżąco sprawdzamy wszystkie formalne procesy, które mają miejsce w Twojej niepublicznej placówce i pomagamy rozwiązywać wszystkie aktualne problemy oraz wyzwania, przed którymi stoi jednostka.
  • Wykupienie określonej liczby godzin obsługi prawnej pozwala na stałą i bieżącą pomoc prawną. Dzięki stałej opiece prawnej możesz liczyć na szybkie, a przede wszystkim skuteczne rozwiązanie problemów formalnych, z jakimi spotykasz się podczas prowadzenia placówki niepublicznej.

 

  • Pomoc prawna dla Twojej placówki możliwa jest dzięki współpracy z należącą do Grupy Kapitałowej AUXILIA S.A. kancelarią prawną LEXBRIDGE. To prawnicy kancelarii specjalizujący się w prawie oświatowym, jak i innych dziedzinach prawa, pomagają rozwiązać bieżące kwestie i wyzwania, przed jakimi stoi jednostka.

Na czym polega opieka prawna nad Twoją placówką?

Wykupując określoną liczbę godzin obsługi prawnej, korzystasz z nich w zależności od swoich bieżących potrzeb. Zakres obsługi prawnej dotyczy wszystkich niżej wymienionych obszarów (a także innych, które mogą się pojawić podczas prowadzenia placówki), niezależnie od tego, czy dotyczą one prawa oświatowego, czy również innych jego dziedzin. I tak, należą do nich m.in.: prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo budowlane, refinansowanie kosztów, finanse publiczne, doradztwo podatkowe, zabezpieczenie biznesu, planowanie przestrzenne, RODO czy ochrona dóbr osobistych. Celem udzielanej pomocy jest rozwiązanie wszystkich Twoich formalno-prawnych wyzwań i problemów.

Czym zajmiemy się w ramach stałej opieki prawnej?

Umowy z rodzicami.

Umowy z kontrahentami (m.in. wyżywienie dzieci, najem, obsługa księgowa, strona internetowa, hosting, utrzymanie przestrzeni przedszkolnej).

Statut przedszkola.

Wewnętrzne regulaminy placówki.

Przegląd dotacji.

Kwalifikacje pedagogiczne.

Akta pracownicze.

Umowy z pracownikami.

Umowy ze specjalistami (np. terapeuci, logopedzi, psychologowie).

Usługa w zakresie ochrony danych osobowych RODO (w tym polityka prywatności i pozostałe).

Kontrola kosztów jednostki.

Warunki lokalowe (zasady BHP, przepisy przeciwpożarowe, zagospodarowanie przestrzenne).

Inne.

Twoje korzyści ze współpracy

Profesjonalna kancelaria prawna LEXBRIDGE.

Rozwiązania abonamentowe pozwalają znacząco obniżyć cenę za każdą godzinę porady prawnej.

Stała ochrona prawna.

Zespół skutecznych prawników z wieloletnim doświadczeniem.

Specjalizacja w zakresie prawa oświatowego i finansowaniu projektów oświatowych.

Udokumentowane wygrane procesy w sądach z jednostkami samorządu terytorialnego.

Zapewnij swojej placówce skuteczną opiekę prawną! Napisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.