Wyspecjalizowana kancelaria prawna

Kancelaria Prawna Lexbridge z miasta Wrocław

Specjalizacja w prawie oświatowym

Kancelaria od wielu lat wspiera niepubliczne placówki oświatowe w rozwiązywaniu problemów dotyczących ich prowadzenia, w tym pomaga wyjaśniać sprawy związane z wydatkowaniem dotacji oświatowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu Departament Prawa Oświatowego kancelarii wyspecjalizował się w różnych zagadnieniach prawa oświatowego i stał się ekspertem w tym obszarze prawa.

Skuteczność

Zespół kancelarii LEXBRIDGE wchodzącej w skład naszej Grupy Kapitałowej posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia sporów i dostarczania specjalistycznych rozwiązań. Przy prowadzeniu spraw oprócz oczywistych i utartych dróg jego członkowie poszukują również oryginalnych rozwiązań, które dzięki wielostronnemu spojrzeniu i wykorzystaniu wspólnej wiedzy pozwalają dostrzec również nieoczywiste dla wąskich specjalizacji rozwiązania i możliwości. Podejście takie daje szanse na pozytywne rozstrzygnięcia nie tylko w sprawach powtarzalnych, ale również w sytuacjach nietypowych.

Bezpieczeństwo

Kancelaria LEXBRIDGE istnieje od 2006 roku. W tym czasie prawnicy kancelarii przeprowadzili setki procesów w sądach w całej Polsce i uzyskali miliony złotych dla swoich Klientów. Niezależnie od powyższego, zgodnie z naszymi wymaganiami, kwalifikowani prawnicy zajmujący się w kancelarii sprawami z obszaru prawa oświatowego są dodatkowo zobowiązani umownie na posiadanie zawodowego ubezpieczenia OC w łącznej kwocie nie mniej niż 5,5 mln zł*.

Indywidualne podejście do Klienta

Z przeprowadzonych przez wiele lat spraw wynika, że każda sprawa mimo podobieństw jest inna i wymaga indywidualnych metod działania, aby osiągnąć nie tylko sukces, ale i satysfakcję Klienta. Poszczególne sprawy są analizowane odrębnie i są rozwiązywane w najlepszy możliwy dla Klienta sposób.

*przy wartości kursu EURO na poziomie 4,55 zł

Kancelaria w liczbach:

największa uzyskana kwota w sporze z jst

przyjęte do prowadzenia sprawy sądowe*

%

godzin obsługi prawnej placówek niepublicznych**

* dane aktualne na dzień 06.10.2020r.
** dane aktualne na dzień 31.12.2021r.


Dane adresowe:

LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k.
ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław
NIP: 899-256-32-06
tel: +48 71 799 97 66
e-mail: office@lexbridge.pl
www.lexbridge.pl