Zespół

Naszą firmę tworzą ludzie. Pracownicy spółki stanowią fundament sukcesów, jakie osiąga AUXILIA S.A. Relacje pomiędzy poszczególnymi osobami pracującymi w naszej grupie kapitałowej opierają się na mocnych podstawach, do których zaliczamy wsparcie, szacunek i uczciwość. Takie same zasady stosujemy w kontaktach pomiędzy nami a naszymi Klientami. Kilkanaście lat działalności na polskim rynku stanowi dowód na to, że warto być rzetelnym. Poznaj zespół AUXILIA S.A.

Dział Sprzedaży

Jacek Birlet Dyrektor Zarządzający Sprzedażą marki AUXILIA zajmującej uzyskiwaniem odszkodowań

Jacek Birlet

Dyrektor Zarządzający Sprzedażą

j.birlet@auxilia.pl

Patrycja Gorąca

Koordynator Biura Sprzedaży

p.goraca@auxilia.pl

Nasi Doradcy

Piotr Szepietowski - Doradca Klienta Biznesowego - Auxilia Odszkodowania Powypadkowe

Piotr Szepietowski

Dyrektor Rozwoju Sprzedaży

p.szepietowski@auxilia.pl

Bartosz Kania Doradca Klienta Biznesowego kancelarii odszkodowawczej Auxila S.A.

Bartosz Kania

Key Account Manager

b.kania@auxilia.pl

Tomasz Pawluczuk - Key Account Manager Pionu Biznesowego AUXILIA S.A.

Tomasz Pawluczuk

Key Account Manager

t.pawluczuk@auxilia.pl

Tomasz Kudła

Key Account Manager

t.kudla@auxilia.pl

Kadra - zespół ds. odszkodowań za wypadki drogowe - Auxilia

Marcin Binasiak

Key Account Manager

m.binasiak@auxilia.pl

Dział Biura Obsługi Klienta

Justyna Juzwenko

Kierownik Biura Obsługi Klienta

j.juzwenko@auxilia.pl

Monika Szmigiel

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.szmigiel@auxilia.pl

Marta Hodana

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.hodana@auxilia.pl

Ewelina Olbert - Biuro Obsługi Klienta - Prawo Oświatowe

Ewelina Olbert

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

e.olbert@auxilia.pl

Katarzyna Cichoń - Biuro Obsługi Klienta - Prawo Oświatowe

Katarzyna Cichoń

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

k.cichon@auxilia.pl